Szkoła języka angielskiego

M&I SCHOOL OF ENGLISH

Nasz system pracy opieramy na metodzie komunkatywnej. Zapewniamy solidną porcję wiedzy i dobrą zabawę. Uczymy w grupach do 5 osób. Jesteśmy przekonani, że tylko takie rozwiązanie zapewnia efektywną naukę języka.

LEKTOR - MAŁGORZATA KOMOROWSKA

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku Filologia Angielska na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy i studiów podyplomowych na kierunkach: Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna, Oligofrenopedagogika z komunikacją alternatywną z modułem pedagogiki włączającej oraz Wspomaganie rozwoju i edukacja dzieci ze spektrum autyzmu z elementami integracji sensorycznej z modułem pedagogiki włączającej.

Swoje doświadczenie pedagogiczne zdobywałam pracując w szkołach ponadgimnazjalnych, gimnazjum, szkołach podstawowych i przedszkolu. Jestem lektorem języka angielskiego w PWSZ w Pile oraz egzaminatorem OKE w Poznaniu z zakresu egzaminu ósmoklasisty i maturalnego.

W M&I School of English pełnię funkcję lektora języka angielskiego i metodyka.

Serdecznie zapraszam na lekcje!

Małgorzata Komorowska